Skype Me
 
Prekių krepšelis
0 prekių
 
Spec. pasiūlymai
 
Rekomenduojame
KRISTALŲ GALIA KRISTALŲ GALIA
6,54 EUR  
5 iš 5 žvaigždžių!
 

Azuritas

Azuritas
Padidinti nuotrauką
Kaina: 3,03 EUR
Prekyboje: Prekiaujama
Modelis: A00024
Vidutinis įvertinimas: 5 iš 5!

Kiekis: Į krepšelį

AZURITAS
Azuritas formuojasi masėje, pumpuro arba gumbo pavidalu, plonu sluoksniu, kaip plėvelė, sluoksniais arba trumpais prizminiais kristaliukais. Spalva yra nuo šviesiai iki tamsiai mėlynos, dar vadinamos indigo spalva, retkarčiais turi stiklišką blizgesį.
Amerikos indėnai azuritą garbino ir naudojo, kaip šventą akmenį, kuris padėdavo jiems palengvinti kontaktą su Didžiąja Indėnų Dvasia, nuskaityti informaciją ir susijungti su nežemiškom civilizacijom. Majų gentys azuritą vertino ir gerbė, nes jis stiprino dvasią, palengvindavo informacijos perdavimą ir nuskaitymą, išgrynindavo mintis, o ritualų metu padėdavo lengvai pereiti į „tuštumos“ būseną be proto ir minčių įsikišimo. Azuritą vertino ir kaip puikų gydomųjų galių turintį akmenį, nes jis stiprindavo protą, plėsdavo atminties ribas ir įgalindavo suvaldyti emocijas.
Azuritas vertinamas ir šiais laikais. Papuošalų iš jo beveik nėra, nes jis labiau naudojamas, kaip akmuo, kuris yra dvasinio ir intuityvaus vystymosi vadovas. Azuritas yra nepaprastas pagalbininkas derinant protą, mintis ir intuiciją. Jis išplečia regėjimo lauką, stiprina aiškumą prote ir mintyse, praplečia atmintį ir išlaisvina iš įsisenėjusių blokų. Jo dėka atsiranda daugiau tikėjimo į tai, ko negalime paliesti ranka, pamatyti akimis, į tuos reiškinius, kurie yra šalia mūsų, nepriklausomai nuo to ar mes tikime jais, ar ne. Azuritas dar yra žinomas kaip „Dangaus akmuo“. Jis sudaro sąlygas išsilaisvinti iš baimės gniaužtų, sielvarto, kažkada patirto streso, nerimo, kuris dažnai neleidžia laisviau judėti į priekį siekiant užsibrėžto tikslo.

Patikimas partneris ir pagalbininkas visose gyvenime kylančiose sudėtingose situacijose.

Parašyk atsiliepimą
Vardas:


Atsiliepimas apie produktą:

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įvesk kodą žemiau:

Nėra papildomų produkto nuotraukų.
Žymės: Azuritas,