Skype Me
 
Prekių krepšelis
0 prekių
 
Spec. pasiūlymai
 
Rekomenduojame
KRISTALŲ GALIA KRISTALŲ GALIA
7,63 EUR  
5 iš 5 žvaigždžių!
 

Apie mus

Kad jūs žinotumėte, kiek įvairiausių istorijų papasakoja mums žmonės, patyrę vieno ar kito akmenuko poveikį. Kartais net pajuokaujame, kad iš tos gausybės istorijų būtų galima parašyti knygą. Vienam žmogui padėjo įveikti nemigą, kitam pajusti gyvenimo grožį, pilnatvę ir "išlipti" iš nesėkmių duobės, trečiam sutikti ilgai laukti savo gyvenimo antrąją puselę...

Smagu pasidžiaugti su žmogumi, kuris suvokia, kad reikėjo nedidelio postūmio gyvenimui tapti turiningesniu, spalvingesniu ar sveikesniu.Yra pirkėjų, kurie kolekcionuoja akmenukus, tačiau net girdėti nenori apie kažkokį akmens poveikį, jo energiją. Tarp šių yra juvelyrų. Tačiau įdomu, kad ilgainiui dauguma jų pradeda domėtis tais dalykais, susijusiais su akmens energetika, astrologija. Džiugu, kad akmuo nejučiomis pakeitė ir jų pasaulėjautą. Įdomu ir tai, kad motina Žemė laikas nuo laiko mus nudžiugina naujais, iki tol neregėtais ir negirdėtais akmenimis. Tai akmenys, kurie žmonijai šiuo metu yra patys aktualiausi. Savo pirkėjams taip pat siūlome knygas įvairiomis temomis - sveikatos, gyvenimo būdo, įvairiausio būrimo ir kitomis giminingomis temomis. Šiais visuotinės infliacijos laikais galime pasidžiaugti, kad knygos nebrangsta ir savo kaina yra prieinamos daugeliui žmonių. Pas mus galima įsigyti kompaktinių plokštelių, skirtų meditacijai, masažui, Reiki seansams, jogai ar tiesiog folklorinės indėnų, indų, arabų muzikos. Esame pradininkai Lietuvoje, pateikę pirkėjams dainuojančius Tibeto dubenėlius, dainuojančias krištolo taures. Tačiau jei Tibeto dubenėlius parduodame iki šiol, tai krištolo taurių dėl smarkiai padidėjusios jų kainos nebegalime pasiūlyti. Ne vieną žmogų nudžiuginome originaliais būgneliais, o šiuo metu jau galime pasiūlyti vis labiau populiarėjančius gongus. Mylime visus pas mus atkeliaujančius žmones, kaip sugebėdami dalinamės savo meile, gal todėl turime nemažą būrį ištikimų gerbėjų. Kai kurie iš jų Kaune ar Klaipėdoje mielai susirenka pas mus pamedituoti, pasidalinti kelionių įspūdžiais ar šiaip asmeniniais džiaugsmais ar vargais. Kviečiame visus, nes esame vieni kitiems mokytojai. Pasikeiskime savo išmintimi, patirtimi, įsigykime vieną kitą akmenuką ar kokį dirbinuką, knygelę ar dar kažką mielo sau. Dalinkimės meile ir šviesa.

NAUJAUSIA INFORMACIJA: JAU PASIPILDĖME NAUJAIS AKMENUKAIS BEI KRISTALAIS, CD BEI KASETĖMIS, BŪGNELIAIS, TIBETO DUBENĖLIAIS, TARO KORTOMIS IR KITAIS ĮDOMIAIS DALYKAIS. MIELAI KVIEČIAME ĮSIGYTI KAŽKĄ IŠ NAUJŲ MŪSŲ PREKIŲ.