Skype Me
 
Prekių krepšelis
0 prekių
 
Spec. pasiūlymai
 
Rekomenduojame
KRISTALŲ GALIA KRISTALŲ GALIA
6,54 EUR  
5 iš 5 žvaigždžių!
 

Skolekitas (akmenukai)

Skolekitas (akmenukai)
Padidinti nuotrauką
Kaina: 15,73 EUR
Prekyboje: Prekiaujama
Modelis: A00158
Vidutinis įvertinimas: Nėra reitingo

Kiekis: Į krepšelį

SKOLEKITAS
Skolekitas kristalizuojasi plonais prizminiais kristalais, kaip masė, gyslelėmis, spinduliškais plaušeliais ir gniutulais. Randamas bespalvis ir baltos spalvos.
Skolekitas yra pagalbininkas, kuris padeda įsijungti laisvai ir sąmoningai į informacijos tinklą kas palengvina komunikaciją su kitais pasauliais. Pirmiausia „įsijungti“ į dvasinį informacijos tinklą, vėliau į buvusių civilizacijų informacijos tinklą. Šis akmuo yra aukščiausios rūšies šiuo metu atnešantis Žemės gyventojams mokėjimą komunikuoti su kitomis civilizacijomis, galaktikomis, antikinėmis civilizacijomis. Nereiktų šią informaciją suprasti tiesmukiškai, paėmiau į rankas akmenį ir bendrauju iš vienos pusės taip, bet kaip rodo patirtis, kad suprasti ateinančią informaciją reikalingas įdirbis, žinoti ką reiškia vienas ar kitas simbolis, turėti gebėjimą atsiverti informacijai ir t. t.
Skolekitas aprūpina pilną įdirbį sujungiant bendravimą ir skleidžia energiją kuri pagreitina susikūrimą savitarpio santykių ir organizuotumą tolimesnių veiksmų ir poelgių. Jis sujungia žmonių grupę į vieną visumą. Skolekitas padeda išgyventi susidariusias problemas (ypač susijusias su meile), palaiko ir paremia pokyčiu metu. Toliau sudaro galimybes ir atskleidžia, kaip geriau suvaldyti gyvenimą, skatina įgyvendinti tikroviškus planus ir idėjas.

Parašyk atsiliepimą
Vardas:


Atsiliepimas apie produktą:

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įvesk kodą žemiau:

Nėra papildomų produkto nuotraukų.
Žymės: Skolekitas,