Skype Me
 
Prekių krepšelis
0 prekių
 
Spec. pasiūlymai
 
Rekomenduojame
KRISTALŲ GALIA KRISTALŲ GALIA
7,63 EUR  
5 iš 5 žvaigždžių!
 

KRISTALŲ GALIA

KRISTALŲ GALIA
Padidinti nuotrauką
Kaina: 7,63 EUR
Prekyboje: Prekiaujama
Modelis: A88888
Vidutinis įvertinimas: 5 iš 5!

Kiekis: Į krepšelį

KRISTALŲ GALIA

Roma Dragūnienė

Ši knyga – tai vadovas po nepaprastą akmenų pasaulį. Joje pateikta išsami informacija apie kelis šimtus labiausiai paplitusių kristalų, nurodytos jų gydomosios savybės, sąsajos su čakromis ir Zodiako ženklais. Knyga atskleidžia, kad kristalų naudojimo sritis yra ne vien papuošalų gamyba – kristalai gydo, harmonizuoja aplinką, valo energinius laukus ir apskritai yra nuostabūs žmogaus palydovai.

Knygos autorė Roma Dragūnienė su akmenimis draugauja jau dvylika metų ir dabar dalijasi su jumis savo asmenine patirtimi bei išgyvenimais, pasakoja nuostabias istorijas, kurios padės jums nepaklysti nepaprastame akmenų pasaulyje.
Draugystė su akmenimis visiškai pakeitė autorės gyvenimą – jis tapo saugesnis, jame atsirado daugiau išminties, meilės ir sąmoningumo.

Akmenų energija švelniai ir kantriai veda per visus gyvenimo išbandymus į meilę, gausą, išmintį, drąsą, pasitikėjimą, saviraišką. Aš pamilau akmenis, susidraugavau su jais ir jais pasitikėjau ir dabar drąsiai galiu pasakyti: esu laiminga! Akmenys padeda man spręsti daugelį asmeninių problemų, bemaž kiekvienas akmenėlis pasiruošęs pagelbėti jums pačiose kebliausiose gyvenimo situacijose. Skeptikams, netikintiems mano teiginiais, nuoširdžiai patariu: pabandykite susidraugauti su šiais atsidavusiais, nesavanaudžiais, meile mums, žmonėms, spinduliuojančiais draugais, ir jūsų gyvenimas neabejotinai taps kitoks!
– Roma Dragūnienė

Parašyk atsiliepimą
Vardas:


Atsiliepimas apie produktą:

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įvesk kodą žemiau:

KRISTALŲ GALIA
Padidinti nuotrauką
KRISTALŲ GALIA
Padidinti nuotrauką
KRISTALŲ GALIA
Padidinti nuotrauką
KRISTALŲ GALIA
Padidinti nuotrauką
KRISTALŲ GALIA
Padidinti nuotrauką
Žymės: Kristalų galia.,