Skype Me
 
Prekių krepšelis
0 prekių
 
Spec. pasiūlymai
 
Rekomenduojame
KRISTALŲ GALIA KRISTALŲ GALIA
6,54 EUR  
5 iš 5 žvaigždžių!
 

Juodasis turmalinas

Juodasis turmalinas
Padidinti nuotrauką
Kaina: 6,05 EUR
Prekyboje: Prekiaujama
Modelis: A00233
Vidutinis įvertinimas: Nėra reitingo

Kiekis: Į krepšelį

TURMALINAS
Sinhalų kalba „toramalli“reiškia įvairiaspalvį nežinomos kilmės akmenį. Šis kristalas į Europą iš Šri Lankos buvo atvežtas 1703 metais.
Turmalinas kristalizuojasi vertikaliais ruožuotais prizminiais kristalais, jų dydis randamas labai įvairus, net adatos plonumo. Spalvos diapazonas labai platus, praktiškai turmalinas yra randamas visų pagrindinių gamtoje esančių spalvų, ryškiai rausvas, raudonas, raudonai violetinis, melsvas, mėlynas, geltonas, rudas, žalias, rausvas, oranžinis, juodas, bespalvis, dviejų, trijų spalvų viename akmenyje. Beveik kiekviena turmalino spalva turi atskirą pavadinimą, raudonai violetinis – rubelitas, mėlynas – indikolitas, rudas – dravitas, žalias – verdilitas, rausvas – elbaitas, geltonas – tsilasitas, juodas – aphrizitas arba šerlas, bespalvis – achroitas, žalias su rausvu viduriu – arbūzinis turmalinas.
Turmalinas buvo naudojamas šamaninių ritualų metu Afrikos, Amerikos čiabuvių ir Aborigenų gentyse. Ritualų metu gautą informaciją indėnai naudojo kasdieniniame gyvenime. Turmalinas „papasakodavo“, kaip sustiprinti įžvalgumą grumtynių metu su priešininku, kaip suprasti sapnus, regėjimus, kaip susijungti su Dvasia ir kokios priežastys sukelia sunkumus.
Turmalinas yra išties puikus akmuo, kuris išlaisvina užblokuotas energijas, stimuliuoja abu smegenų pusrutulius, gydo fizinį ir dvasinį kūną ir padeda žvelgti giliau į būties slėpinius. Jis sustiprina bendradarbiavimą, kūrybingumą ir tikėjimą tiek vidiniu, tiek išoriniu pasauliu.

Parašyk atsiliepimą
Vardas:


Atsiliepimas apie produktą:

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įvesk kodą žemiau:

Nėra papildomų produkto nuotraukų.