Skype Me
 
Prekių krepšelis
0 prekių
 
Spec. pasiūlymai
 
Rekomenduojame
KRISTALŲ GALIA KRISTALŲ GALIA
6,54 EUR  
5 iš 5 žvaigždžių!
 

Saulės akmuo

Saulės akmuo
Padidinti nuotrauką
Kaina: 7,26 EUR
Prekyboje: Prekiaujama
Modelis: A00235
Vidutinis įvertinimas: Nėra reitingo

Kiekis: Į krepšelį

SAULĖS AKMUO
Saulės akmuo formuojasi masėje, spalva nuo šviesiai iki tamsiai raudonos su baltais ir juodais intarpais. Jis yra blizgus ir žaižaruojantis akmuo.
Graikams, saulės akmuo, simbolizavo „Saulės auksą“, kuris atneša į gyvenimą gausą, laimę ir sėkmę. Kanados indėnai saulės akmenį naudojo magijos, ritualinėse apeigose, nes tikėjo, kad šis akmuo padeda susisieti su dvasios vedliu. Kituose tautose saulės akmenį laikė šventu, nes tikėjo, kad jis yra atsiųstas į Žemę pačio Saulės Dievo padėti žmonėms puoselėti gėrį, stiprybę ir džiaugsmą. Indijoje buvo tikima, kad saulės akmuo saugo ir globoja nuo pykčio, neapykantos ir nesantaikos. Saulės akmenį naudojo gaminant ritualinius indus ir taures iš jo išdėliodavo įvairius ornamentus ir tikėjo, kad saulės akmuo neutralizuoja nuodus, o valgant iš šių indų sustiprina produktų gerąsias savybes.
Saulės akmuo sudaro sąlygas atsiskleisti jausmams, įveikti atsiradusias kliūtis ir ryžtingai siekti užsibrėžtų tikslų, pakelia nuotaiką, skatina draugiškumą ir nuoširdumą. Saulės akmuo skatina gyvybinę energiją, savarankiškumą, individualumą, stiprina pasitikėjimą ir savęs vertinimo jausmą, įgalina optimistiškiau žvelgti į supančias problemas, įvertinti praėjusį gyvenimo etapą ir padarius išvadas toliau keliauti į naujas perspektyvas, naujus siekius bei darbus. Sudėtingų situacijų metu, saulės akmuo, padeda išvengti pykčio, neapykantos protrūkių, streso metu padeda išlaikyti pusiausvyrą ir blaivų protą. Saulės akmuo atneša gausą ir sėkmę, savitumą ir mokėjimą nugalėti.

Parašyk atsiliepimą
Vardas:


Atsiliepimas apie produktą:

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įvesk kodą žemiau:

Nėra papildomų produkto nuotraukų.
Žymės: Saulės akmuo,